אפיקים הנדסה הנה חברת פיקוח בניה ייחודית המתמחה בניהול ופיקוח עבור בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית - תמ"א 38 ופינוי בינוי.

בשנים האחרונות ליווה צוות החברה עשרות פרויקטים והשפיע על הצלחתם של מיזמים רבים תוך השארת חותם של שירותיות, מקצוענות וירידה לפרטים.

תחום פיקוח בנייה בתמ"א דורש הבנה רחבה באספקטים של תכנון, רישוי פיננסים וכמובן ביצוע. בעלי דירות מתקשים לבקר בעצמם אחר היקף התמורות וטיב התכנון או שלביות הרישוי.

 על כן אנו נדרשים ללוות את בעלי הדירות בצורה איכותית כבר משלב התכניות העקרוניות ובכך לבקר אחר פעילות היזם בכל משך הפרויקט.

אפיקים, חברה באיגוד המהנדסים ונמנית עם חברות ניהול הפרויקטים המנוסות בישראל בתחום התחדשות עירונית, בין היתר מספקים חוות דעת הנדסיות עבור חברות מימון ציבוריות, וכן מרצים כדרך קבע בפורום המנהלות של הרשות להתחדשות עירונית.

לרשותנו צוות מנוסה ומקצועי הפועל בסינרגיה עבור בעלי הדירות, החל מבחינת אפשרויות התכנון וכלכליות הפרויקט, דרך ניהול מערך השיקולים בבחירת היזם, ליווי המו"מ המשפטי, בקרה מדוקדקת בשלבי התכנון והרישוי וכלה במענה למורכבויות בשלב הביצוע ומניעת ליקויים אופייניים.

רואה חשבון גנדי גורביץ

גנדי גורביץ'

למידע נוסף
כלכלן ורואה חשבון (CPA Isr), בוגר תואר שני במנהל עסקים, Executive MBA למנהלים בכירים של אוניברסיטת ת"א. מנכ"ל לשעבר של חברת הנדל"ן הציבורית "אלמוגים".
בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנים בניהול פיננסי מגוון עם התמקדות בענף הבנייה ויזמות נדל”ן, לרבות עבודה מול בנקים ושוק ההון, הנפקה של חברות נדל"ן ועבודה מול גופים מוסדיים. בשנים האחרונות התמחה בניתוח כלכלי של פרויקטים מסוג תמ"א ופינוי בינוי, וכן ניתוח פיננסי של יזמי נדל"ן.
אבי מלמד

אבי מלמד

למידע נוסף
הנדסאי בניין בוגר הטכניון, קבלן רשום (ג-1), בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה, ואלפי יח"ד בניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים, במהלכן ניהל ופיקח עבור חברות בנייה מובילות, גורמים מוניציפאליים ויזמים פרטיים, החל משלב התכנון, עבודות העפר, התשתיות, בניית השלד, עבודות הגמר ועד מסירת מפתח.
אלברט יעקבי

אלברט יעקבי

למידע נוסף
מהנדס ביצוע, בעל 25 שנות ניסיון בפיקוח בניה בפרויקטים רחבי היקף. במהלך שנות עבודתו פיקח אלברט על פרויקטים בתחום המגורים, התעשיה והציבור. בין יתר עבודותיו ניתן למצוא פיקוח צמוד על בניין "כלל ביטוח", תחנת רכבת השלום, בניין משרדים של בנק דיסקונט, בתי ספר, גני ילדים, ומגדלי מגורים בהיקפים של מאות מליוני שקלים. בשנים האחרונות התמחה אלברט בפיקוח בפרויקטים של תמ"א 38.

טל בן עזרא

למידע נוסף
הנדסאי בניין, שנקר הנדסה ועיצוב תל אביב. מעצב בוגר מכון אבני לאדריכלות ועיצוב פנים. מומחה באנליזה תכנונית של פרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי בינוי תוך היכרות עם ועדות התכנון והתכניות החלות. תהליכי רישוי ותיאום תכנון. מפקח ומנהל פרויקטים מאז 2010.
‎⁨מוטי בן ששון⁩

מוטי בן ששון

למידע נוסף
בוגר ניהול פרויקטים של הטכניון. קצין במיל'. ממייסדי חברת הנדל"ן האמריקאית Faropoint, אשר רוכשת ומנהלת פרויקטים בתחום המגורים והמסחר ומחזיקה כיום כמליארד ש"ח בנכסים מגוונים. בשנים האחרונות ליווה מוטי מספר חברות נדל"ן, תוך מתן ייעוץ אסטרטגי והצגת צמיחה וגידול מואץ. וכן רכש ידע רב בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים למגורים. כיום מלווה מוטי פרויקטים רבים להצלחה תוך ניהול אינטגרטיבי של תהליכי הביצוע השונים.
שי הרפז

שי הרפז

למידע נוסף
הנדסאי בניין בוגר הטכניון בחיפה בעל נסיון של מעל 30 שנה בניהול וביצוע פרויקטים במגורים, עבור חברות ממשתלתיו ופרטיות. בשנים האחרונות התמחה בפיקוח בפרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, ביניהם פרויקטים רחבי היקף. שנים של ביצוע ביניהם הפרויקט הראשון בארץ בתמ"א 38 הביאו לשי ניסיון פרקטי בפיקוח ובקרת ביצוע.
מהנדס סטס גולדמן

סטס גולדמן

למידע נוסף
מהנדס בניין, עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בניהול וביצוע של פרויקטים בבניה. בעברו מהנדס מעבדה במכון התקנים, ולאחר מכן מנכ"ל של חברה קבלנית. בשנים האחרונות ניהל ביצע ופיקוח בפרויקטים רבים ומורכבים ביניהם – מגדל NESS קרית עתידים, מגדל אליהו יצחקי ברעננה, מגדל אשדר בת ים. בנוסף התמחה גולדמן בפרויקטים רבים מסוג תמ"א 38 לרבות פרויקטים מורכבים לשימור.

דור לב-רון

למידע נוסף
מהנדס בניין, בשנים האחרונות ניהל ופיקח על עשרות פרויקטים ציבוריים ופרטיים בתחום המסחר והמגורים, בין יתר הפרויקטים בהם היה מעורב דור לאורך השנים, ניתן למנות בנייני מגורים ושטחי מסחר כדוגמת סניף הדגל של רשת "דקלטון" בתל-אביב, חברות ענק כדוגמת "קולגייט", "נו-טראפיק", מתחמי עבודה משותפים, חברות היי טק ועוד רבים אחרים.